Best Western Plus Sthlm Bromma

464
Boka rum

Rum 1

OK
   

Hör gärna av dig!

Reception
info@sthlmbromma.se
08 684 48 400

Restaurang
info@sthlmbromma.se
08 684 48 400

Bokning
Individuella- & gruppbokningar samt konferensbokningar
bokning@sthlmbromma.se
08–684 48 410

Hotelldirektör
Lasse Lehtiheimo
lasse.lehtiheimo@sthlmbromma.se
08–684 48 404

Reception- och konferenschef
Merith Haabma
merith.haabma@sthlmbromma.se
08–684 48 406

Bokning- och Revenue Manager (Sleepingfox Hotel Group)
Jonas Parke
jonas.parke@sthlmbromma.se
08–684 48 418

Försäljningschef (Sleepingfox Hotel Group)
Ulrika Nilsson
ulrika.nilsson@sleepingfox.se
070-265 22 63

Säljare (Sleepingfox Hotel Group)
Per Sjönell
per.sjonell@sleepingfox.se
070-517 61 00

Ekonomiansvarig (Sleepingfox Hotel Group)
Mats Hansen
mats.hansen@sleepingfox.se
070-629 26 59

Marknadschef (Sleepingfox Hotel Group)
Lisa Guldvarg
lisa.guldvarg@sleepingfox.se
072-326 19 46

Teknisk chef

Tomas Ojala
tomas.ojala@sthlmbromma.se
08-684 48 460

Restaurangchef
John Wallin
john.wallin@sthlmbromma.se
008-684 48 431

Kökschef 
Johan Lundin-Granberg 
johan.lundin-granberg@sthlmbromma.se
08-684 48 432

Husfru
Dagna Oczkowska
housekeeping@sthlmbromma.se
08-684 48 470 
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2018 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Privacy och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår privacypolicy.