Best Western Plus Sthlm Bromma

400
Boka rum

Rum 1

OK
   

Hör gärna av dig!

Reception
info@sthlmbromma.se
08 684 48 410

Bokning
Individuella- & gruppbokningar samt konferensbokningar
bokning@sthlmbromma.se
08–684 48 410

Hotelldirektör
Lasse Lehtiheimo
lasse.lehtiheimo@sthlmbromma.se
08–684 48 404

Reception- och konferenschef
Merith Haabma
merith.haabma@sthlmbromma.se
08–684 48 406

Bokning- och Revenue Manager (Sleepingfox Hotel Group)
Jonas Parke
jonas.parke@sthlmbromma.se
08–684 48 418

Försäljningschef (Sleepingfox Hotel Group)
Ulrika Nilsson
ulrika.nilsson@sleepingfox.se
070-265 22 63

Säljare (Sleepingfox Hotel Group)
Per Sjönell
per.sjonell@sleepingfox.se
070-517 61 00

Marknadschef (Sleepingfox Hotel Group)
Lisa Guldvarg
lisa.guldvarg@sleepingfox.se
072-326 19 46

Ekonomiansvarig (Sleepingfox Hotel Group)
Mats Hansen
mats.hansen@sleepingfox.se
070-629 26 59

Teknisk chef
Tomas Ojala
tomas.ojala@sthlmbromma.se
08-684 48 460

Restaurangchef
John Wallin
john.wallin@sthlmbromma.se
008-684 48 431

Kökschef 
Johan Lundin-Granberg 
johan.lundin-granberg@sthlmbromma.se
08-684 48 432

Husfru
Dagna Oczkowska
housekeeping@sthlmbromma.se
08-684 48 470 
 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse