Hör gärna av dig!

Reception
info@sthlmbromma.se
08 684 48 400

Restaurang
info@sthlmbromma.se
08 684 48 400

Bokning
Individuella- & gruppbokningar samt konferensbokningar
bokning@sthlmbromma.se
08–684 48 410

Hotelldirektör
Johan Kukacka
johan.kukacka@sleepingfox.se
073-514 39 00

Reception- och konferenschef
Merith Haabma
merith.haabma@sthlmbromma.se
08–684 48 406

Bokningschef
Danielle Wallander
danielle.wallander@sthlmbromma.se
08-684 48 412

Försäljning
Björn Svensson
bjorn.svensson@sleepingfox.se
070-970 41 00

Ekonomiansvarig (Sleepingfox Hotel Group)
Mats Hansen
mats.hansen@sleepingfox.se
070-629 26 59

Teknisk chef
Tomas Ojala
tomas.ojala@sthlmbromma.se
08-684 48 460

Operation manager restaurang & kök
Johnny Nordenlöw
johnny.nordenlow@sthlmbromma.se
079-0557364

Husfru
housekeeping@sthlmbromma.se
08-684 48 470 

 
Summa: ...kr
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2022 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Privacy och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår privacypolicy.